• U Kolory 302, 463 12 Liberec XXV-Vesec
  • Pondělí-Pátek
    8:00 - 17:00
Zavolejte nám +420 776 848 884
Tepelná čerpadla Argo vzduch-voda

Technická specifikace

Tepelná čerpadla Argo

Špičkový komfort a účinnost.

IM je inovativní řešení obnovitelné energie pro vytápění, chlazení a výrobu teplé vody, ideální pro obytné a malé komerční objekty.

Proč zvolit IM?
1) IM je UNIKÁTNÍ A INOVATIVNÍ: iM je jediné tepelné čerpadlo, které dokáže vyrábět teplou vodu současně s vytápěním a chlazením místností díky speciálnímu připojení chladiva. A během chlazení se voda ohřívá zdarma pomocí technologie rekuperace tepla eMix a eMix Tank.
2) IM je EFEKTIVNÍ A TICHÝ: iM je PLNÝ DC INVERTOR, vybavený oběhovým čerpadlem, kompresorem a ventilátory DC INVERTER, modulující výkon a rychlost podle skutečných potřeb. Nízké hladiny hluku jsou zajištěny vysokým stupněm odhlučnění, schopností exkluzivní elektroniky Argo plynule řídit cyklus kompresoru („Smooth defrost“) a implementací funkce ECO.
3) IM má VYSOKÝ VÝKON: díky technologii FULL DC INVERTER, schopné optimalizovat provoz kompresoru a ventilátorů, dosahuje iM energetické třídy A++ ve vytápění a energetické třídy A s profilem XL pro výrobu horké vody, což zajišťuje pohodlí a úsporu energie.
4) IM má VŠE POD KONTROLOU: iM je vybaven systémy regulace teploty vody a plynu schopnými optimalizovat provoz systému. Je také vybaven systémy regulace tlaku chladiva a průtoku vody v závodě, které mohou chránit systém za jakýchkoliv provozních podmínek.

IM je OTEVŘENÝ A FLEXIBILNÍ SYSTÉM: IM je kompatibilní s řídicími systémy třetích stran, dokonce i vyvinutý, a lze jej integrovat s dalšími externími zdroji vytápění (plynové kotle, kotle nebo kamna na pelety atd.). Lze jej také kombinovat se solárními panely používanými k zajištění teplé vody a vytápění nebo k výrobě elektřiny.Specifikace tepelných čerpadel Argo


iM monoblok

Vnitřní hydromodul

Teplo a teplá užitková voda
jsou vždy k dispozici

úspora energie a ohleduplnost k životnímu prostředí

Kontaktujte nás